21.01.2020 00:03:11
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

BEKAB Başkanı Tanju Özcan

Bolu İli Katı Atık Bertaraf Tesisleri Kurma ve İşletme Birliği'nin yeni Başkanı Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan oldu. Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe de Birliğin Encümen Asil Üyeliğine seçildi. Görev dağılımı ise şu şekilde oluştu.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : BOLULULAR24 Temmuz  2019 Çarşamba - 15:07
BEKAB Başkanlığına Tanju Özcan seçildi
Bolu İli Katı Atık Bertaraf Tesisleri Kurma ve İşletme Birliği (BEKAB) genel kurulu yapıldı.
Bolu Belediye Meclisi toplantı salonunda yapılan seçimli genel kurula; Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar, Mengen Belediye Başkanı Turan Bulut, Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe, Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak, Kıbrıscık Belediye Başkanı Emin Tekemen, Mudurnu Belediye Başkanı Necdet Türker, Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili, Gökçesu Belediye Başkanı Vahit Aydın ve diğer BEKAB üyeleri katıldı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın başkanlığını yaptığı genel kurulda birlik başkanlığı, 1. ve 2. başkan vekilliği, Encümen üyeliği, kâtip üyeliği ve komisyon üyeliği seçimi yapıldı.
Açık oylamayla yapılan seçimlerde BEKAB Başkanlığına oy birliği ile Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan seçildi. Başkan vekilliği seçimlerinde ise 1. başkan vekilliğine Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, 2. Başkan vekilliğine ise Mudurnu Belediye Başkanı Necdet Türker seçildi.

Encümen üyeliği, Meclis kâtipliği ve ilgili komisyonlarda ise görev dağılımı şu şekilde oluştu:
Encümen üyeleri (Asil)
1- Turhan Bulut
2- Mustafa Allar
3-Emin Tekemen
4-Necdet Türker
5-Recayi Çağlar
6-Hamza Efe
Plan ve Bütçe Komisyonu (Asil)
1-Fatih Kavak
2-Şahin Serin
3-Hasan Ekici
Kâtip Üyeler (Asil)
1-Ergün Temel
2-Şahin Serin
Kâtip Üyeler (Yedek)
1-Cevat Çatladı
2-Dursun Fidan
Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı