29.11.2020 01:05:30
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Bir Proje Daha Hayata Geçiyor!

Bolu Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; “Söz verdiğimiz bir proje daha hayata geçiyor, bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Devam eden projelerimizi de taahhüt edilen sürede tamamlamaya özenle gayret gösteriyoruz” dedi.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : BOLULULAR28 Temmuz  2020 Salı - 16:12
MUSTAFA ALLAR´IN BİR PROJESİ DAHA HAYATA GEÇİYOR
Bolu Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın projeleri arasında yer alan Yeni KYK Yurdu’nda çalışmalarda sona gelindi.
Dayıoğlu Mahallesi üniversite yerleşkesinin hemen yanında inşaatı Mayıs ayında başlayan KYK yurdunda çalışmalarda sona gelinirken, yurt inşaatında son rötuşların yapılması kaldı. 300 kişilik kapasite ile başlanan proje, daha sonra kapasite yükseltilerek 400 öğrenciye hizmet verecek şekilde tasarlandı. 400 öğrenciye hizmet verecek yurt, gelişmiş teknoloji ve donatılarla bölgedeki en iyi yurtlardan biri haline geldi. Yeni KYK Yurdu, Gerede Meslek Yüksek Okulu ve Uygulamalı Bilimler Fakülte öğrencileri için en iyi şartlarda, sağlıklı bir ortamda barınmaları için modern bir yurda sahip olacaklar. Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nun Fakülteye çevrilmesi ile beraber Yeni KYK Yurdu daha da anlam kazandı.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; “Söz verdiğimiz bir proje daha hayata geçiyor, bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Devam eden projelerimizi de taahhüt edilen sürede tamamlamaya özenle gayret gösteriyoruz. Halkımızın destekleriyle başaramayacağımız hiçbir iş yoktur. 400 kişilik öğrenci yurdumuzda çalışmalar son aşamaya geldi. Yurt inşaatı tamamlandığında hemen hizmete açacağız’’


 

Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar