22.05.2019 03:49:43
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Bolulular Aladağ'da Stres Attı

Bolulular hafta sonunu Bolu Aladağlarda stres atarak geçirdi. Bolulular Aladağ İzcilik Kampı yanında Sabah kahvaltısı ve Öğle yemeği yerken, Aladağ Gölünü, Taşlıyayla Gölünü ve Narven Tatil Kasabasını gezdi. İp atlama, halat çekme vs. etkinliklerle stres atarak, çamlar altında oksijen depolayıp, Ankara'ya döndüler.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : BOLULULAR24 Temmuz  2018 Salı - 10:54
BOLULULAR, ALADAĞ’DA PİKNİK YAPIP, STRES ATTI
Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu organizasyonunda; Federasyona bağlı Dernekler ile Kardeş Derneklerden Polatlı Kıbrısçık Derneği, Kıbrısçık Yazıca Derneği, Kıbrısçık Spor Derneği birlikteliğinde Bolu Aladağ gezisi düzenlendi.
Ankara’da kurulan ve binlerce üyesi olan Ankara Bolulular (Platformu) Derneği üyeleri Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu organizasyonunda Bolulular, hafta sonu için yine Memleketlerinden bir köşe seçtiler. Bolulular Ankara dan Bolu Belediyesinin tahsis etmiş olduğu otobüslerle Aladağ’da buluştular.

Geziye; Polatlı Kıbrısçık Derneği Başkanı İsmail Atun ile yönetimi ve üyeleri, Polatlı Kent Konseyi Başkanı Tekin Çelik, Kıbrısçık Yazıca Derneği Başkanı Nazmi Belen ile yönetimi ve üyeleri, Beypazarı’ndan, Bolu’dan ve Ankara Bolu Dernekleri Federasyonuna bağlı Derneklerin üyeleri Aladağ’da unutulmaz bir gün geçirdiler. Ayrıca Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Ağcan, Kıbrısçık Belediye Başkanı Doğan Dağ, Bolu CHP Meclis Üyesi ve Bolu Olay Gazetesi imtiyaz sahibi Erhan Beykoz ailesiyle katılırken, 15 Temmuz hain kalkışmasında, darbeciler tarafından Akıncılar Üstünde sırtından vurularak şehit edilen Kıbrısçık Yazıcalı Yüzbaşı Özkan Hekin’in babası Nevzat Hekin ve ailesi, Kıbrıscıkspor Kulübü Başkanı Mehmet Ali Akı, Kıbrısçık İlçe Milli Eğitim Müdürü Engin Atmaca, Düzceli iş adamı Asaf Öztürk ve ailesi, İç Anadolu Dernekler Federasyonu Başkan Vekili Yeminli Mali Müşavir Sebia Özkoç, İş kadını Ankara Podium Avm kurucu ortağı Feride Tekeli, Kırşehir Dernek Başkanı Hatice Balkız da katılanlar arasındaydı.

Sabah kahvaltısını Aladağ İzcilik Kampının yanında yapan Bolulular, öğle yemeğini de aynı yerde yediler. Geziye katılanlar, yüzlerce Bolu gezisi sırasında destek olan Gençlik Spor İl Müdürü Şahin Ertem ve Kamp Müdürü Mehmet Sarı ile Bolu Belediyesi çalışanlarına teşekkürlerini ilettiler.

İp çeken, voleybol oynayan, ip atlayan, tertemiz havada çamlar altında oksijen depolayarak, Aladağ Gölünü, Taşlıyayla Gölünü gezip, dağlardan çiçek topladılar. Oldukça keyifli anlar geçiren Bolulular, yiyecek içeceklerini kendileri getirip, kendiişlerini de çözüp, piknik sonrası çevreyi temizleyerek huzur içinde memnun olarak, Bolu Aladağlardan ayrıldılar. Akabinde Bolulular Narven tatil kasabasını da gezerek, bilgi edindiler. Bolu’nun incisi harika bir mekân olan Narven’e hayran kaldılar. Narven’in gezip, görülebilecek mekân olduğunu çevrelerine ve dostlarına ifade edeceklerini belirterek, Yöneticilerine ve çalışanlarına teşekkür ettiler.

Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu Başkanı Mehmet Bilgin, günün anısına Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a Plaket verdi. Başkan Yılmaz’ın izinli olması münasebetiyle Plaket Başkan Yardımcısı İhsan Ağcan’a taktim edildi. Desteklerinden dolayı teşekkür edildi. Yazıca Dernek Başkanı Nazmi Belen de günün anısına Başkan Alaaddin Yılmaz’a plaket vererek teşekkürlerini iletti. Ayrıca Gezide yardımcı olan Boluspor Başkanı iş adamı Necip Çarıkçı’ya, Narven Yöneticilerine, çalışanlarına, Bolu Belediyesi Başkan ve yöneticilerine, Polatlı Belediyesi Başkan ve yöneticilerine, Kıbrısçık Belediyesi Başkan ve yöneticilerine teşekkür edilerek, bir hafta sonunu stres den uzak tabiat içinde beraber geçirmiş olmanın mutluluğu içinde olunsa da o güzel Tabiat harikası Bolu’dan ayrılmanın hüznüyle gece saat 23,00 civarında Ankara’ya dönüldü.





Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı