27.05.2020 15:24:05
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Bolulular Kahvaltıda Buluştu

Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu organizasyonunda Ankara da ki Bolulular, Ankara Keçiören Ihlamur Vadisinde Geredeli hemşehrimiz Cafer Alagöz'ün işlettiği Künefe Cennetinde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltı hoş sohbet içerisinde geçerken yaklaşık 72 Bolulu katıldı.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : BOLULULAR11 Kasım  2018 Pazar - 23:04
ANKARA DA YAŞAYAN BOLULULAR KAHVALTI DA BULUŞTU.
Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu organizasyonunda düzenlenen kahvaltının açılış konuşmasını yapan Ankara Bolu Dernekleri Başkan Yardımcısı Ramazan Yaman Derneğin faaliyetleri konusunda bilgi vererek; “Ankara da faaliyetlerimiz artarak devam etmektedir. Yeni bir oluşum içerisinde olup, Ankara Bolulu Girişimci Kadınlar Derneği kurulmuş bulunmaktadır. Bolulu hanımlarda Ankara da Sivil Toplum Kuruluşu içerisinde yer almanın onurunu yaşamaktadırlar. Hasta ve taziye ziyaretlerimiz sürdürülecektir. Ankara da yaşayan Bolulular olarak, Sivil Toplum Hareketine önem vermeliyiz” diyen Yaman sözü Ankara Bolu Dernekleri Başkanı Emekli Emniyet Müdürü İrfan Bayar’a bıraktı.

Ankara Bolu Dernekleri Başkanı İrfan Bayar “10 Kasım da Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80. Yıl dönümünü yad ettik. Atamızı şükran ve saygıyla yâd ederken, hiçbir zaman unutmayacağız, unutturmayacağız. Kahvaltımıza katılım sağladığınız için teşekkürler, sağolun. Önümüzde ki ay Genel Kurullarımızı gerçekleştireceğiz. Bu Genel Kurullarımızda bayrağı yeni arkadaşlarımıza, hemşehrilerimize devredeceğiz. O sebeple şimdiden arkadaşlarımız şimdiden kendilerini hazırlasınlar. Federasyonumuz da derneklerin intikali ile büyümektedir. Ankara Bolulu Girişimci Kadınlar Derneği ile Mudurnu Derneği kurulmuş olup, Federasyona dâhil olacaklardır. Bunun yanı sıra Ankara Bolu Merkez İlçe Derneği ile Ankara Bolu Kıbrıscıklılar Derneği kurulma aşamasındadır. Birlik ve beraberliğimiz daim olacaktır. Katılımız için tekrar teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

Ankara Bolulu Girişimci Kadınlar Derneği Başkan Vekili Fatma Karabacak da yaptığı konuşmada “Ankara da bayanlar olarak bir araya gelip, birlik ve beraberliğimizi güçlendireceğiz. Sivil Toplum hareketine bayan eli de değdireceğiz. Çevrenizdeki bayan hemşehrilerimize duyurarak, derneğimize katılımlarını sağlayalım. Girişimci projelerle hem hemşehrilerimize hem de Bolumuza ilçeleriyle birlikte katkı vermeye çalışacağız. Derneğimiz Yönetim Kurulu adına katılımızdan dolayı teşekkür ediyorum. Birlikteliğimizle daha güçlü olacağız” dedi.

Konuşmaların akabinde yeni katılımların gözlendiği kahvaltıya devam ederken, günün anısına fotoğraflar çekilip, bir dahaki etkinlikte buluşma dileğinde bulunuldu.
Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı