24.04.2019 18:44:13
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Cemaller Köyünde Yangın..

Bolu ili Dörtdivan ilçesi Cemaller Köyünde Saat 23:55 sıralarında depo olarak kullanılan garajda bilinmeyen bir nedenle çıkan Yangında 2 katlı ahşap ev ve ahır yanarak, kullanılamaz hale geldi.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : DÖRTDİVAN18 Temmuz  2018 Çarşamba - 15:29
Dörtdivan Cemaller Köyünde Yangın..
Bolu ili Dörtdivan ilçesi Cemaller Köyünde, garajda çıkan yangının sıçradığı 2 katlı ahşap ev ve ahır yanarak kullanılamaz hale geldi.
Dörtdivan Cemaller Köyünde saat 23:55 sıralarında Yangın meydana geldi. Muzaffer Aksu'ya ait depo olarak kullanılan garajda bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın kısa sürede garajın yan tarafında bulunan Muzaffer Aksu'nun amcasının oğlu Ali Aksu'ya (67) ait 2 katlı ahşap ev ve ahıra da sıçradı. Köylülerin ihbarı üzerine olay yerine gelen Dörtdivan, Yeniçağa ve Gerede Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri yangına müdahale etti. Köylülerin de söndürme çalışmalarına yardım ettiği yangın, yaklaşık 2 saatlik çalışma sonucu söndürüldü. Can kaybının yaşanmadığı yangında garaj, ahır ve ev tamamen kullanılamaz hale geldi. Yangının çıkış nedeninin belirlenmesi için soruşturma başlatıldı.
Yakın zamanda eşinin öldüğünü belirten Ali Aksu, yangın nedeniyle büyük üzüntü yaşadı. Ali Aksu, "Ben zaten uyuyordum. Misafir olarak gelen kızım yangını fark etti. Beni uyardı. 'Baba yanıyoruz' dedi. Yangın, garajdan eve sıçradı. Oradan sıçradı yani yangın. Biz itfaiyeyi aradık. Yangın şu anda söndürüldü. Ama hasar var. Ev gitti yani. Benim ailem (eşim) öldü. Kızım yanımda duruyordu." dedi.
Haber: bolugundem.com

Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı