07.03.2021 20:37:07
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Cumhuriyet Bayramını Kutladılar

Bolu İli Dörtdivan İlçesi Kaymakamı Hakan Öznay ve Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe birer mesaj yayımlayarak, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladılar. Tüm vatandaşlarımızın, hemşehrilerimizin Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : DÖRTDİVAN29 Ekim  2020 Perşembe - 13:58
29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Kutladılar
Bolu İli Dörtdivan İlçesi Kaymakamı Hakan Öznay ve Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe birer mesaj yayımlayarak, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladılar.
Dörtdivan Kaymakamı Hakan Öznay’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı
Milletimizin, bağımsızlığını ve istiklalini korumak amacıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde topyekûn mücadele sonucunda elde ettiği büyük ve emsalsiz zaferin taçlandırılması sonucunda kurulan Cumhuriyetimizin 97. Yıldönümünü büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz.
Büyük Atatürk’ün önderliğinde, tüm imkânsızlıklara rağmen, büyük bir inanç ve kararlılıkla yürütülen Kurtuluş Savaşımız, tarihte eşine az rastlanır bir zaferle sonuçlanmıştır. Ve bu zafer, Cumhuriyet’le taçlandırılarak, tarihimizin en büyük dönüm noktalarından birisi olarak gerçekleştirilmiştir. Cumhuriyet rejimi; demokratik, laik ve sosyal hukuk devletini gerçekleştirme inancının temel dayanağı olmuştur.
Yüce Milletimiz, büyük zorluklar neticesinde kazanılarak kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni, huzur ve refah içerisinde yarınlara ulaştırmak için el birliği ile çalışmaya devam ederek geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve kararlılığı içerisindedir.
Büyük bir coşku ve sevinç içerisinde olduğumuz bu mutlu günde, başta millet olarak çok şey borçlu olduğumuz, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi, sonsuz şükran ve rahmetle anıyor, tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.
Belediye Başkanı Hamza Efe’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının ilelebet muhafaza ve müdafaa etmek için emanet ettiği Cumhuriyetimizin ilanının 97. sene-i devriyesini büyük gurur içinde kutluyoruz. Cumhuriyetin en önemli kazanımı milletimizin iradesi, şaşmaz terazisi ve Allah nûruyla bakan feraseti başımızın üzerindedir. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Millî Mücadele’ye ruh veren bütün şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle, minnetle ve şükranla anıyorum. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.