21.01.2019 14:10:16
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Doğanay; “Fitneyi içimize sokmayacağız“

Dörtdivan AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, Şahin Serin Başkanlığında oluşan yeni Yönetim Kuruluna hayır olsun dileklerinde bulunan İl Başkanı Nurettin Doğanay, birlik ve beraberlik mesajları verdi. AK Partinin gücünü Halktan aldığını söyleyen Doğanay, tüm oyunların boşa çıkacağını belirtti.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : SİYASET02 Aralık  2017 Cumartesi - 00:56
Doğanay'ın bu sefer ki durağı Dörtdivan oldu
Bolu'nun tüm ilçelerindeki AK Parti Teşkilatlarında gerçekleştirilen kongreler sonrası yeni oluşan yönetimlere, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunan Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay'ın bu sefer ki durağı Dörtdivan oldu. Dörtdivan AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, Şahin Serin Başkanlığında oluşan yeni Yönetim Kuruluna hayır olsun dileklerinde bulundu.
Ziyarette; İl Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra İl Kadın Kolları Başkan Vekili Arzu Güler, Dörtdivan AK Parti İlçe Başkanı Şahin Serin, Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu, Dörtdivan İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu.
Bolu İl Başkanı Doğanay ve beraberindekilere Dörtdivan Teşkilatına yapmış oldukları ziyaret için teşekkür ederek toplantının açılış konuşmasını yapan Dörtdivan AK Parti İlçe Başkanı Şahin Serin; "Ülkemiz için hayati önem taşıyan 2019 seçim süreci geliyor. Biz de Dörtdivan AK Parti Teşkilatları olarak biz hazırız. Geçmişte aldığımız oy oranlarını daha da arttırarak yolumuza devam edeceğiz" dedi.
Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu ise yaptığı konuşmada; "İl Başkanımız ve Yönetim Kuruluna bu ziyaretleri için teşekkür ederken, böylesine bir kalabalıkla bu toplantıya katılan Dörtdivan Teşkilatımıza ayrıca teşekkür ediyorum. İlçe Başkanımızın başkanlığında her hafta düzenli olarak yapılan ilçe Yönetim Kurulu toplantısına, şahsım da her hafta Belediye Meclis Üyelerimizle birlikte Belediye Başkanı olarak katılıyorum. Burada sorunlarımızı tartışıyoruz ve birçoğuna da burada çözüm buluyoruz. Hedefimiz AK Parti Dörtdivan teşkilatlarının birlik içerisinde bu kış mevsimini dolu dolu geçirmesidir. Böylelikle ilçemizi 2019 yılında yapılacak seçimlere hazırlayacağız" ifadelerini kullandı.
AK Parti'nin gücünü Halktan aldığını söyleyen AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, tüm oyunların boşa çıkacağını belirtti. Doğanay konuşmasında; "2001 yılında Liderimiz kim var diyerek yola çıktığında, il ve ilçe teşkilatlarının yapılandırmasında adam bulunamaz noktadayken çok şükür Milletimizin de desteğiyle bu günlere geldik. 15 yıldır kesintisiz iktidarda oluşumuzun ana nedeni Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'dır. Bu Millet, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a inanıyor. O'na inandığı için, desteğini de 15 yıldır esirgemiyor. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ı devirmek için Gezi Olayları ile başlayan süreç bugün de ekonomik anlamda yapılanlarla devam ediyor. İnanın bu ülkenin başında Sayın Recep Tayyip Erdoğan olması, tüm dış mihrakların sesi çıkmayacak. Çünkü Recep Tayyip Erdoğan olmadığında geçmişte olduğu gibi bu ülkeye diz çöktürecekler. Sayın Genel Başkanımız ne diyor; diz çökmeyeceğiz, yıkılmayacağız, bayrağımızı indirtmeyeceğiz, ezanımızı susturmayacağız, vatanımızı böldürtmeyeceğiz. Tüm dış güçler ve onların buradaki maşaları rahatsızlar. Dün sadece Kırıkkale marka tabanca dışında hiç bir silahı üretemeyen, tamamen onlara bağımlı olan bir Türkiye'den bugün kendi uçağını, tankını, helikopterini üreten bir Türkiye'ye gelindi. Tüm mesele bu" dedi.
Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı