23.02.2020 04:56:51
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Dörtdivan'a 50 Bin TL Ödenek

Bolu İl Genel Meclisinin 31 Mart yerel seçimleri öncesi son toplantıları olan Mart Ayı toplantılarının ilk oturumda Dörtdivan da yapımı tamamlanan Anaokulu'nun Milli Eğitime tahsisi ile Dörtdivan Köylere Hizmet Götürme Birliği hesaplarına 50.000 TL. ödenek aktarılması kabul edildi.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : DÖRTDİVAN04 Mart  2019 Pazartesi - 20:30
Seçim Öncesi Bolu İGM den Dörtdivan için Kararlar..
Bolu İl Genel Meclisi Üyelerinin 31 Mart yerel seçimleri öncesi son Mart Ayı toplantıları başladı. 
Bolu İl Genel Meclisinin Mart Ayı toplantıları Yaşar Yüceer Başkanlığında Pazartesi günü başladı. Toplantının ilk oturumunda meclis üyeleri üç maddeyi görüşerek karara bağladı.
Bolu Dörtdivan ilçesi Merkez Mahalle Kadılar mevkiinde yapımı tamamlanan anaokulu binasının bulunduğu tapunun 2472 parsel nosunda kayıtlı 2953,45 m2 lik taşınmazın Milli Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı adına tahsisinin yapılması talebinin oy birliği ile İmar ve Bayındırlık komisyonu ile Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonuna havale edildiği toplantıda İl Özel İdaresi bütçe ödenekleri ile İl Emniyet Müdürlüğü çalışmalarında kullanılmak üzere satın alınan aracın Müdürlüğe hibe edilmesine karar verildi.
Toplantıda son olarak Dörtdivan Köylere Hizmet Götürme Birliği hesaplarına 50.000 TL. ödenek aktarılmasına dair Plan ve Bütçe Komisyonundan gelen rapor da oy birliği ile kabul edildi.


 

Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı