18.07.2019 22:13:13
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Dörtdivan da Coşkuyla Kutlandı

Bolu Dörtdivan da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı. İlk tören 28 Ekim Pazar günü Saat: 13.00 de Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla başlayıp, 29 Ekim Pazartesi günü Kaymakam Kaptanoğlu makamında tebrikleri kabulünün ardından Belediye Meydanında geçit merasimi ve çeşitli etkinlikler ile kutlandı.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : DÖRTDİVAN30 Ekim  2018 Salı - 00:27
DÖRTDİVAN DA 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI
Bolu ili Dörtdivan ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95. Yıldönümü kutlama etkinlikleri, 28.10.2018 Pazar günü saat 13:00’da T.C. Dörtdivan Hükümet Konağı bahçesindeki Atatürk anıtı önünde düzenlenen çelenk sunma töreni ile başladı.
Törene Dörtdivan Kaymakamı Yusuf Kaptanoğlu, Dörtdivan Belediye Başkan Vekili Hüseyin Başaran, daire amirleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Dörtdivan Kaymakamı Yusuf Kaptanoğlu’nun 29 Ekim Pazartesi günü saat 09:30‘da makamında tebrikleri kabul etmesinin ardından törenin gerçekleştirildiği Belediye Meydanına geçildi.

Dörtdivan Belediye Meydanında Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Dörtdivan Kaymakamı Yusuf Kaptanoğlu ve Dörtdivan Belediye Başkan Vekili Hüseyin Başaran tören alanında halkı ve öğrencileri selamlayarak, bayramlarını kutladılar.
Dörtdivan Kaymakamı Yusuf Kaptanoğlu’nun günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapmasının ardından tören öğrencilerin okumuş olduğu şiirler ve folklor gösterileri ile devam etti.
Cumhuriyet Bayramı kutlama programı kompozisyon, resim, şiir ve diğer etkinliklerde dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından tören geçidi ile son buldu.
 

Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı