21.01.2019 14:24:10
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Dörtdivan da Fitnes Salonu Açıldı

Bolu Dörtdivan Belediyesi sosyal Belediyecilik anlayışıyla gerçekleştirdiği yatırımlara bir yenisini ekleyerek gençlik merkezinde bulunan mevcut Fitnes salonunu bayanların hizmetine açtı.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : DÖRTDİVAN03 Mayıs  2018 Perşembe - 21:56
UZUNOĞLU DÖRTDİVANDAKİ MEVCUT FİTNES SALONUNU HİZMETE AÇTI
Dörtdivan Belediyesi sosyal belediyecilik hizmetlerinde fark yaratmaya devam ediyor. Rutin belediyecilik faaliyetlerinin dışında ürettiği hizmetlerle adından söz ettiren Dörtdivan Belediyesi, sporseverler için gençlik merkezinde bulunan mevcut Fitnes salonunu hizmete açtı
"Dörtdivan İlçemizde kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerin artması için elimizden gelen desteği veriyoruz. Salonda spor yapabilecekleri çok uygun, güzel bir mekân ve bir aile ortamı oluşturduk." diyen Başkan Uzunoğlu, bayanların belirlenen günlerde salonda spor yapabileceğini ifade etti.

Fitnes salonunda tamamlanan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Uzunoğlu, Dörtdivan Belediyesi olarak spora verdikleri önemi şu sözlerle ifade etti: “Dörtdivan Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlayışıyla faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Spora erişim olanaklarını artırmayı da önceliklerimiz arasında görüyoruz. Ben de sağlıklı bir yaşam için sporun mutlaka hayatımızda olması gerektiğini düşünüyorum. Geçtiğimiz yıllarda sporseverlerimizin hizmetine sunduğumuz Spor Kompleksi gerek tribünleriyle, gerek suni çim zeminiyle, gerekse çevre düzenlemesiyle halkımız için bir cazibe merkezi haline dönüştü. Kadılar mahallesi yazı caddesi okul yolu üzerinde bulunan kapalı Halı saha ve kapalı spor salonuyla şimdi de bu fitness salonumuzla burası tam bir spor tesisine dönüştü. Spora ve sporculara olan yatırımlarımıza aralıksız devam edeceğiz. Dörtdivan Belediyesi Fitness salonu vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Başkan Uzunoğlu, yaptıkları yatırımlarla Dörtdivan’ı her geçen gün daha güzel, daha yaşanılabilir bir haline getirmek olduğunu ifade etti. 

Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı