26.05.2020 06:45:18
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Dörtdivan da Tiyatro ve Halk Konseri..

Dörtdivan Belediyesi sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında ilçede çocuklar ve yetişkinler için tiyatro etkinlikleri düzenliyor. 23 Mayıs günü gündüz çocuklar için akşamda büyükler için tiyatro gösterisi ve akabinde Halk konseri verilecek.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : DÖRTDİVAN20 Mayıs  2017 Cumartesi - 12:47
Dörtdivan Belediyesi Tiyatro ve Halk Konseri Düzenliyor..
Konser ve tiyatro gibi çeşitli kültürel etkinliklerle Dörtdivanlıları buluşturan Dörtdivan Belediyesi, 23 Mayıs 2017 Salı günü tiyatro severleri Dörtdivan Belediyesi Kültür Merkezin buluşturacak. Gündüz çocuklar için "Renkler Ülkesi" gösterisi, gece ise büyükler için "Komedi Evi" Tiyatro Gösterisi ve Yerel Sanatçı Adil Kabataş Halk konseri verecek.
Dörtdivan Belediyesi organizasyonuyla ilçeye gelen Bolu Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibi gösterisini ilk önce çocuklar için sahneleyecek. "Renkler Ülkesi" adlı oyun çocuklar için 23 Mayıs Salı günü saat 13:00-14’de Belediye Kültür Merkezi Salonunda sahnelenecek.
Belediye tarafından yetişkinlerin de unutulmadığı program kapsamında aynı tarihte saat 19:30'da Belediye Kültür Merkezi Salonunda ilk önce Dörtdivan Belediyesi brifing sunumu ve akabinde saat 20:00’de “Komedi evi” Tiyatro oyunu tek seans olarak sahnelenecek. Son olarakta saat 21.00’de Yerel Sanatçı Adil Kabataş’ın Halk Konseri ile etkinlik son bulacak.
Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu, tiyatro gösterimlerinin ücretsiz olduğunu söyleyerek tüm tiyatro severleri Salı günü Belediye Kültür Merkezine davet etti.
 

Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı