02.07.2020 11:57:50
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Emniyet'den Ödüllü Yarışma

Emniyet Genel Müdürlüğünce trafik güvenliği konusunda kullanıcıların bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi amacıyla Ödüllü Görsel Tasarım (Kısa Film-Fotoğraf-GIF), Afiş ve Slogan Yarışması düzenliyor. 9 Mayıs da başlayan müracaatlar, 31 Ağustos 2018 de sona erecek.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : EĞİTİM27 Mayıs  2018 Pazar - 01:57
Ödüllü Görsel Tasarım (Kısa Film-Fotoğraf-GIF), Afiş ve Slogan Yarışması
Emniyet Genel Müdürlüğünce, Türkiye Sigorta Birliği sponsorluğunda yol kullanıcılarına trafikte doğru davranışların kazandırılması ve elde edilecek materyallerin bilgilendirme çalışmalarında kullanılması amacıyla görsel tasarım (kısa film-fotoğraf-gıf), afiş ve slogan yarışması düzenliyor.
Slogan, Afiş Tasarımı ve Görsel Tasarım (Kısa Film, Fotoğraf ve GIF) kategorilerinde düzenlenecek olan yarışmaya müracaatlar 09 Mayıs da başlamış olup, 31 Ağustos 2018 tarihinde sona erecek. Yarışmalar “Bu kemer sana çok yakışır” sloganıyla ve “Araç İçerisinde Emniyet Kemeri Kullanımı” temasıyla gerçekleştirilecek.
Yarışmaya katılacak adaylar www.bukemersanacokyakisir.com adresine başvuru yaparak yarışmaya dâhil olacaklardır. Her kategori içerisinde en çok beğeni alan ilk 3 yarışmacı ödüllendirilecek.
Afiş Tasarımı ve Slogan kategorisine sadece ülke genelindeki ortaokul öğrencileri katılacaktır. Görsel Tasarım kategorisine ise 18 yaşından büyük vatandaşlarımız katılabilecek.
ÖDÜLLER:
Görsel Tasarım (Kısa Film, Fotoğraf ve GİF) kategorisinde; 1.’lik Ödülü Otomobil, 2.’lik Ödülü Bilgisayar, 3.’lük Ödülü Tablet olarak belirlendi.
Afiş Tasarımı kategorisinin; 1.’si Paris Euro Disney Resort Gezisi, 2.’si Bilgisayar, 3. ise Tablet ile ödüllendirilecek.
Slogan kategorisinde ise 1.’ye Paris Euro Disney Resort Gezisi, 2.’ye Bilgisayar, 3.’ye Tablet ödülü verilecek.
YARIŞMA TAKVİMİ:
Eserlerin Siteye Yükleme Başlangıcı : 09 Mayıs 2018
Eserlerin Siteye Son Yükleme Tarihi : 31 Ağustos 2018
Eserlerin Online Oylama Bitiş Tarihi : 14 Eylül 2018
Sonuçların Duyurulması : 1 Ekim 2018 
Yarışma Şartnamesi için Tıklayın. 

Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı