10.12.2018 05:02:40
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Geredeli Başkan Atandı.!

İstanbul'un en büyük ilçelerinden 700 bin Nüfusu olan Bahçelievler'in Ak Parti İlçe Başkanlığına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla Geredeli Avukat Ramazan Açıkgöz atandı.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : SİYASET21 Mart  2018 Çarşamba - 15:29
Geredeli, Bahçelievler Ak Parti İlçe Başkanlığına Atandı
İstanbul’un en büyük ilçelerinden 700 bin Nüfusu olan Bahçelievler ilçesi Ak Parti İlçe Başkanlığına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla Geredeli Avukat Ramazan Açıkgöz atandı.
İstanbul Geredeliler Derneği Başkanı Avukat Ramazan Açıkgöz, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı ile 700 bin nüfuslu İstanbul Bahçelievler Ak Parti İlçe Başkanlığına atandı.

Avukat Ramazan Açıkgöz Kimdir ?
1972 Bolu – Gerede doğumludur. İlköğretimi Gerede’de, Ortaöğretimi Ankara’da tamamladıktan sonra, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni 1998 yılında bitirdi. 1999 yılında, Günışığı Hukuk Bürosunu kurarak, bu güne kadar, özel şahıslara ve şirketlere danışmanlık ve avukatlık hizmeti sundu. Birçok sivil toplum kuruluşunda, İnsan Hakları Derneklerinde çalışmalar yaptı. Halen Bolulular Platformu yönetim kurulu üyesi olup, 2004 yılından buyana da, İstanbul Geredeliler Derneği Başkanlığını sürdürmektedir. Evli ve 4 çocuk babasıdır.
Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar
Vahit arslan /
02.11.2018 09:59:19
Merhabalar sayın başkanım öncelikle göreviniz hayırlı uğurlu olsun inşallah ben Vahit ARSLAN akparti kuruluş yıllarından Bahçelievler ilk üyelerindenim Gayrettepe metro istasyonu içersinde Focaccia adı altında 7 yıl işletmesini yaptığım büfemin İstanbul ulaşım AŞ ve İBB emlak dairesi arasındaki iletişimsizliğe sebeb yeni sözleşmemde sıkıntı yaşamaktayım dizinle istişare yapmayı diliyorum mümkün ise yüzyüze görüşme talep ediyorum biliyorumki şu yoğun trafiğinizde bu ihtiyaç Şahin'i kardeşinizede yardımcı olursanız duacınız olurum inşalah rabbim yar ve yardımcınız olsun sağlıcakla kalın

YAZARLAR

Tamamı