20.01.2019 18:29:47
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Gücükler Köyünde Yangın..

Dörtdivan Gücükler Köyünde Kemal Başarır'ın evinin avlusunda henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın Kemal Başarır ve Selahattin Dağ'a ait ahşap evlerle evlerin bitişiğinde bulunan samanlık, ahır, odunluk ve kümese sıçrayarak yandı. Soğutma çalışmalarına da başlandı.Yangında can kaybının yaşanmadığı öğrenildi.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : DÖRTDİVAN10 Ekim  2017 Salı - 15:53
Dörtdivan Gücükler Köyünde Yangın ne varsa yaktı geçti
Dörtdivan ilçesinde çıkan yangında 2 ahşap ev, samanlık, ahır, odunluk ve kümes yandı.
Alınan bilgiye göre, gece saatlerinde ilçeye bağlı bağlı Gücükler köyünde Kemal Başarır'ın evinin avlusunda henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın Kemal Başarır ve Selahattin Dağ'a ait ahşap evlerle evlerin bitişiğinde bulunan samanlık, ahır, odunluk ve kümese sıçradı. Köye yaklaşık 5 kilometre uzaklıkta bulunan bir dinlenme tesisinin güvenlik görevlileri Saat: 04:45 de yangını fark ederek itfaiyeye ve köy sakinlerine haber verdi. Dörtdivan, Gerede, Yeniçağa, Mengen ve Bolu Belediyesi İtfaiye ekipleri ile Bolu Orman Bölge Müdürlüğüne ait arazözler kısa sürede olay yerine gelerek yangına müdahale ederek, kontrol altına aldı.
Olay yerine gelen iş makinelerinin de yardımıyla yaklaşık 2 saat süren çalışmanın ardından kontrol altına alınan yangının köyde bulunan diğer evlere sıçraması engellenerek, söndürüldü. Ekipler saat 06:30 itibariyle de soğutma çalışmalarına başladı. Yangında can kaybının yaşanmadığı öğrenildi.

Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı