02.07.2020 11:54:41
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Hamza EFE Bağımsız Aday

Dörtdivan Belediye Başkanlığına Hamza Efe Bağımsız Aday olduğunu açıkladı. Sosyal Paylaşım ağı facebooktan duyuran Hamza Efe "Memleketimin bütün güzel insanlarının oylarına ve hizmetkarı olmaya bağımsız aday olarak talibim"

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : DÖRTDİVAN13 Ocak  2019 Pazar - 23:16
Dörtdivan da Hamza EFE Bağımsız Belediye Başkan Adayı Oldu
31 Mart 2019 da yapılacak Yerel seçimlerde Dörtdivan Belediye Başkanlığına Hamza Efe Bağımsız Aday olduğunu açıkladı. Sosyal Paylaşım ağı facebooktan duyuran Hamza Efe "Memleketimin bütün güzel insanlarının oylarına ve hizmetkarı olmaya bağımsız aday olarak talibim" dedi. Bağımsız Dörtdivan Belediye Başkan adayı Hamza Efe aşağıdaki açıklamayı yaptı.
Bismillahirrahmanirrahim
Çok değerli Dörtdivanlı hemşerilerim,
Dörtdivan Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurumdan önce ve sonra gerek bizleri arayarak, gerek bizlere mesaj göndererek gerekse bizlerle görüşüp teveccühlerini gösteren, desteklerini belirten ve dualarını esirgemeyen siz memleketimin güzel insanlarına öncelikle teşekkür eder, şükranlarımı sunarım. Rabbim muhabbetimizi ve gönül birliğimizi daim eylesin.
Öncelikle şunu ifade etmek isterim ki kul kaderi kul kalemi ile yazılmaz kudret kalemiyle yazılır. Bizim bu süreçteki yolculuğumuz milletimizin teveccühü ile birlikte başladı ve milletimiz ile birlikte devam edecektir. Millet ile gönül bağı kuramayanlar bir bölge milletvekilinin dayatması ile vatandaşlarımızı oy verecek enayiler gibi görüp Dörtdivanımıza aday dayatması yapmaktadır. Vatandaşlarımız bu dayatmaya sandıkta en güzel cevabı verecek insanımıza tepeden bakan bu zihniyeti sandığa gömecektir. Dörtdivanımız sahipsiz değildir. Makamları bir emanet olarak görmeyen ve siyaseti Allah’ın rızasını kazanmak için bir vesile ve insanlığa hizmet için bir araç olduğunu anlamayanlara 31 Mart akşamı hep birlikte en güzel cevabı vereceğiz. Memleketimizin güzel insanları müsterih olsun ve dik dursun. Kendilerine sunulacak bir takım küçük menfaatler ile iradesini ipotek altına aldırmasın. İnsanımızın umudu olmaya ve hayallerini yaşatmaya devam edeceğiz. Hep birlikte 31 Mart’ta tarih yazacağız ve Dörtdivan Belediyemizi ait olduğu yere milletin kendisine sizlere teslim edeceğiz.
Bu vesileyle Dörtdivan Bağımsız Belediye Başkan adaylığımızı ilan eder, desteklerinizi ve dualarınızı beklerim. Allah’ın izni, halkımızın takdiriyle parti ayrımı yapmaksızın, yaşlısıyla genciyle, kadınıyla erkeğiyle memleketimin bütün güzel insanlarının oylarına ve hizmetkarı olmaya bağımsız aday olarak talibim. Selam ve muhabbetlerimle
Hamza EFE
Dörtdivan Bağımsız Belediye Başkan Adayı
Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı