24.04.2019 18:46:16
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

İlimiz Almanya da Temsil Edildi

Erasmus+ projeleri kapsamında yapılan 70 gencin katıldığı projede Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı farklı illerden Gençlik Merkezleri temsil edilmiştir. İlimizden ise İl Müdürlüğümüzü temsilen Bolu Gençlik Merkezimizin üyesi olan Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği 3. Sınıf öğrencisi katılarak, temsil etti.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : EĞİTİM29 Mart  2018 Perşembe - 01:38
İLİMİZ ERASMUS + PROJESİ KAPSAMINDA ALMANYA’DA TEMSİL EDİLDİ
Bolu Genlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü; Gençlik Değişimi projesi kapsamında 19-28 Mart 2018 tarihleri arasında Almanya’da ilimizin temsil edildiği ifade edilerek, yaptığı açıklamada;
"Erasmus+ projeleri kapsamında yapılan 70 gencin katıldığı ve İtalya, Almanya, Polanya, Sırbistan, Bosna Hersek, Yunanistan ve Arnavutluktan ortakların yer aldığı ‘Time Travellers – The European Perspective II’’ Gençlik Değişimi projesi 19-28 Mart 2018 tarihleri arasında Almanya’da gerçekleştirilmiştir.

Erasmus+ projeleri kapsamında yapılan 70 gencin katıldığı projede Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı farklı illerden Gençlik Merkezleri temsil edilmiştir. İlimizden İl Müdürlüğümüzü temsilen Bolu Gençlik Merkezimizin üyesi olan Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği 3. Sınıf öğrencisi olan Şule Nur ARABACI katılmıştır.
İlimizi ve kurumumuzu en iyi şekilde temsil ettiği için Gönüllü Gencimiz Şule Nur ARABACI’ya İl Müdürlüğümüz adına teşekkür ediyoruz" denilmiştir.
Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı