13.04.2021 08:14:37
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

İzzet Baba Anılacak

Bolu'nun babası hayırsever İş Adamı Merhum İzzet Baysal, aramızdan ayrılışının 21. Yılında 5 Mart Cuma günü Saat: 14.30'da mezarı başında ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde düzenlenecek törenlerle anılacak.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : BOLULULAR04 Mart  2021 Perşembe - 13:07
ARAMIZDAN AYRILIŞININ 21. YILINDA ANILACAK
Bolu İzzet Baysal Üniversitesinin kurucusu, Bolu’ya eğitim ve sağlık anlamında birçok eser kazandıran ve kurduğu İzzet Baysal Vakfı ile kazandırmaya devam eden Bolu’nun Babası, Hayırsever İzzet Baysal, aramızdan ayrılışının 21. Yılında, mezarı başında ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde düzenlenecek törenlerle anılacak. Pandemi tedbirleri nedeniyle, sosyal hareketlilik ve insanlar arası teması azaltmak için bu yıl salon programı düzenlenmeyecek.
Bolu’ya sayısız eser kazandıran İzzet Baysal Vakfının kurucusu, Bolu’nun mimarı büyük hayırsever İzzet Baysal’ın vefatının 21. Yılı nedeniyle başta anıt mezar olmak üzere, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde anma töreni düzenlenecek.
Anma töreni 5 Mart 2021 Cuma günü saat 14.30’da Anıt Mezarda başlayacak. Buradaki törende, BAİBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve Bolu Valisi’nin konuşmalarının ardından, Bolu Müftüsü Orhan Genç tarafından hatim duası yapılacak.
Bu yıl pandemi nedeniyle İzzet Baysal’ı anma törenleri anıt mezar programının ardından sona erecek.