18.08.2019 03:34:37
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Karadeniz Havzası Çalıştayı

Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu, Karkon Karadeniz Konderesyonu organizasyonunda düzenlenen Karadeniz Havzası Çalıştayına katıldı. Çalıştayda Bolu ve tüm Karadenizi ilgilendiren projeler masaya yatırılarak, görüşüldü. Proje Türkiye, Gürcistan, Ukrayna ve Romanya'yı ilgilendiriyor.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : BOLULULAR18 Aralık  2018 Salı - 20:43
Karadeniz Havzası Kültürel ve Turizm Temalı Çalıştay Düzenlendi
Karkon Karadeniz Konfederasyonu organizasyonunda Ankara Giresun Sağlık, Eğitim ve Sosyal Dayanışma Vakfında düzenlenen çalıştayda Karadeniz Havzası Kültürel ve Turizm temalı konuları içeren Karadenize kıyısı olan devletlerinde içinde olduğu anlamlı bir proje Türkiye de ilk olarak, Vakıf, Üniversite ve Yerel yönetimler ile Karkon öncülüğünde gerçekleştirilecek. Karedeniz havzası Çalıştayına; ev sahibliği yapan Ankara Giresun Sağlık, Eğitim ve Sosyal Dayanışma Vakfı Başkanı Metin Yaraman, Karkon Karadeniz Konfederasyonu Başkanı Sıtkı Ada, Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu Başkanı Mehmet Bilgin, Muğla Sürdürülebilir Kalkınma Derneği ile Proje Uzmanları Demet Ağaoğlu ve Melike Sungur katıldı.

Karadeniz Havzası Çalıştayında; Sivil Toplum Kuruluşları, Vakıflar, Üniversiteler ve Yerel Yönetimler olarak Turizm Konuları,  Yaylalarda ki çeşitlilik ile bölgelere ait yemek gastronomi ele alınarak, proje uzmanları tarafından bilgiler verildi. 

Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı