20.01.2020 22:59:38
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Kartalkaya Yolu Asfaltlanıyor

Bolu ili Dörtdivan ilçesinden, Kartalkaya grup yolu 1. Etap sıcak asfalt dökümüne başlandı. Dörtdivan Yağbaşlar, Cemaller ve Dülger'in içinde yer aldığı 1. Etap Kartalkaya Grup yoluna sıcak asfalt atılıyor.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : DÖRTDİVAN09 Eylül  2019 Pazartesi - 13:21
Dörtdivan-Kartalkaya Yolu (1. Etap) Sıcak Asfalt Dökümüne Başlandı
Bolu ili Dörtdivan ilçesinden, Kartalkaya grup yolu 1. Etap sıcak asfalt dökümüne başlandı. Dörtdivan Yağbaşlar, Cemaller ve Dülger’in içinde yer aldığı 1. Etap Kartalkaya Grup yoluna sıcak asfalt atılıyor.

Yıllardır büyük bir sorun olan Dörtdivan Kartalkaya arası yolumuzun bir kısmı bu yıl sıcak asfalt programına alınmış olup ihalesi gerçekleştirilmiştir diyen AK Parti Dörtdivan Bolu İl Genel Meclis Üyesi Şahin Serin yaptığı açıklamada; “Dörtdivan İlçe Özel İdare Müdürlüğümüzün çalışmaları kapsamında sıcak asfalt atılması işlemine başlanmış olup, her yıl kademeli olarak yolumuzun asfaltlanmasına devam edilecektir. 1. Etap sıcak asfalt çalışmasında 2604 ton asfalt kullanılarak, Yağbaşlar, Cemaller ve Dülger grup yolunda çalışmamız sürüyor. İlerleyen süreçte yolun Kartalkaya’ya kadar olan kısmı yapılacak. Dörtdivanımıza hayırlı olsun” dedi.

 

Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı