07.03.2021 15:41:37
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Kaymakam Ayaz, Öğrencilerle..

Dörtdivan Kaymakamı Okan Ayaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bal ile birlikte 2020-2021 eğitim öğretim yılı ikinci döneminde yüz yüze eğitime başlanması nedeniyle; Şehit Orhan Yalçın Orta Okulu, Yunus Emre İmam Hatip Orta Okulu ve Dörtdivan Ana Okulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : DÖRTDİVAN22 Şubat  2021 Pazartesi - 17:11
Dörtdivan Kaymakamı, Yüz yüze Eğitim de Öğrencileri Ziyaret Etti
Tüm dünyayı tehdit eden Covid-19 salgını nedeniyle bir süredir ara verilen yüz yüze eğitim öğretime, atılan normalleşme adımları çerçevesinde tüm yurtta olduğu gibi Dörtdivan ilçemizde de tekrar başlandı.
Bolu Dörtdivan Kaymakamı Okan Ayaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bal ile birlikte 2020-2021 eğitim öğretim yılı ikinci döneminde yüz yüze eğitime başlanması nedeniyle; ilçemiz Şehit Orhan Yalçın Orta Okulu, Yunus Emre İmam Hatip Orta Okulu ve Dörtdivan Ana Okulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.
Covid-19 tedbirlerine uyularak yüz yüze eğitim öğretimin yeniden başladığı okullarımızın sınıflarını gezerek öğrencilerle bir araya gelen ve sohbet eden Kaymakam Ayaz, öğrencilere derslerinde başarılar diledi. Ziyarette uzun bir aranın ardından ilk kez okula gelen öğrencilerin oldukça heyecanlı ve mutlu oldukları görüldü.