24.04.2019 19:10:29
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Mengen İhalesi ve İncelemeler Yapıldı

Yaklaşık 2 yıl önce protokolü imzalanan Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Mengen İzzet Baysal Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Yerleşkesinin ihalesi 3 Nisan da gerçekleştirildi. Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut, ihaleyi alan firma yetkilileri ile birlikte Yeni Üniversite Kampüs alanında incelemelerde bulundu.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : EĞİTİM05 Nisan  2018 Perşembe - 20:07
Mengen Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Yerleşkesi İnşaatı Yakında Başlıyor
Mengen Konak köyünde 28 bin 473 metrekare alan üzerine kurulacak AİBÜ Mengen İzzet Baysal Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Yerleşkesinin ihalesi geçtiğimiz gün yapıldı. Mengen MYO ve Bolu Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu gastronomi bölümlerinin binalarını, uygulama mutfağını, yemekhane ve yurtları kapsayan yerleşke ihalesi ile alakalı bir açıklama yapan Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut, “İlçemizde yeni yapılacak AİBÜ Mengen İzzet Baysal Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Yerleşkemizin yapım ihalesi gerçekleştirildi. Yeni üniversitesi yerleşkemizin Mengen’imize, Üniversite öğrencilerimize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum. Pek yakında inşaata başlanacaktır, bölgemizin ve Mengen’in gelişimine ışık tutacaktır” ifadelerini kullandı.

Mengen Yeni Kampüs Alanında İncelemelerde Yapıldı
Bolu İli Mengen İlçesinde yeni yapılacak Mengen İzzet Baysal Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Kampüsümüzün yapım ihalesi 3 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut, ihaleyi alan firma yetkilileri ile birlikte Yeni Üniversite Kampüs alanında incelemelerde bulundular. Yapılan incelemelerin ardından firma yetkilileri çalışmalarına en kısa sürede başlanacağı açıklamasında bulundular. 

Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı