22.04.2019 23:19:40
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Muhtarlar Günü Kutlu Olsun

Bolu Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Başkan Uzunoğlu mesajında; "Başta ilçemizde görev yapan muhtarlarımız olmak üzere, halkımızın hizmetkârı olan tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Gününü kutluyorum" dedi.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : DÖRTDİVAN19 Ekim  2018 Cuma - 19:04
Başkan Uzunoğlu, tüm muhtarlarımızın "Muhtarlar Gününü Kutluyorum" dedi
Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, muhtarlık kurumunun, devlet yönetiminin temel yapı taşı olduğunu söyledi. Muhtarların Türkiye’nin en ücra köşelerine ulaşabilen, halka dokunabilen kılcal damarlar olduğunu ifade eden Uzunoğlu, "Muhtarlarımız bu önemli kurumun yetkilileri olarak devletimizin adeta gören gözü, tutan elidir. Her bir muhtarımız, milletimiz adına çok önemli bir vazifeyi yerine getirmektedir. Muhtarlarımız bu önemli vazifelerini hakkıyla yerine getirebilme imkânına, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği teveccüh sayesinde kavuşmuştur. Cumhurbaşkanımız, devlet-millet bütünleşmesini sağlamak üzere, muhtarlarımıza tüm kapıları açmıştır. Muhtarlarımız, vatandaşlarımızın istek ve şikâyetlerini anında ilgili noktalara ulaştırabilmekte, vatandaşlarımızın sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturulabilmektedir. 19 Ekim Muhtarlar Günü, Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde atılan önemli bir demokrasi adımıdır. Bu önemli tarih, devletin millete bakışıdır. Vatandaşlarımıza uzanan şefkat elidir. 19 Ekim, demokrasi tarihimiz açısından önemli bir gündür, devlet-millet bütünleşmesinin tescillendiği bir demokrasi bayramıdır" dedi.
Başkan Uzunoğlu, “Bu topraklarda hür ve bağımsız yaşamak için çalışıyoruz. Daha müreffeh bir Türkiye için emek veriyoruz. Bugünkü Türkiye’nin mimarı, yarınki Büyük Türkiye’nin sevdalısı herkese selam olsun. Yolumuz, bahtımız açık olsun. Bu duygu ve düşüncelerle, başta ilçemizde görev yapan muhtarlarımız olmak üzere, halkımızın hizmetkârı olan tüm muhtarlarımızın ’Muhtarlar Gününü kutluyorum dedi." 

Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı