02.07.2020 13:01:47
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Ödüllerle Yaşatılacak

Yedi Güzel Adam'ın aksiyoneri, şair-yazar, Memur-Sen'i kurarak sendikal alana yeni bir soluk getiren Mehmet Akif İnan'ın hatırası, adına verilecek olan ödüllerle yaşatılacak. Sizler de ödül alacak kişiyi belirleyebilirsiniz. Çalışmalarını ve faaliyetlerini önermek istediğiniz ismi haberimizin altındaki linke tıklayarak bildirebilirsiniz.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : GENEL28 Kasım  2019 Perşembe - 13:33
Mehmet Akif İnan’ın Hatırası Ödüllerle Yaşatılacak
Yedi Güzel Adam’ın aksiyoneri, şair-yazar, Memur-Sen'i kurarak sendikal alana yeni bir soluk getiren Mehmet Akif İnan’ın hatırası, adına verilecek olan ödüllerle yaşatılacak.
Memur-Sen Konfederasyonu ve Mehmet Akif İnan Vakfı arasında düzenlenen protokole göre 2020 yılında ilk kez düzenlenecek olan Mehmet Akif İnan Ödüllerinde çeşitli kategorilerde ödüller sahiplerini bulacak.
İnan’ın vefat yıldönümü olan Ocak ayında düzenlenecek ödül töreninde Başarı ve Teşvik Ödülü, Çalışma Hayatı ve Emek Ödülü, Kültür Sanat ve Edebiyat Ödülü, Uluslararası Değer Ödülü, Üstün Hizmet Vefa Ödülü kategorilerinde toplam 5 ödül verilecek.
Mehmet Akif İnan Vakfı’nın o tarihe kadar bu kategorilerde teklifleri toplayacağı Mehmet Akif İnan Ödülleri’nin emek dünyası ve kültür sanat hayatının önemli isimlerini bir araya getirmesi bekleniyor.

Mehmet Akif İnan Ödüllerine Teklif Nasıl Sunulacak?
İnan’ın vefat yıldönümünde düzenlenecek olan ve akademisyen, yazar ve sendikacılardan oluşan bir jüri tarafından belirlenecek olan Mehmet Akif İnan Ödülleri’ne vatandaşlar da teklif sunabilecek. Mehmet Akif İnan Ödülleri adına açılan site üzerinden belirtilen kategorilerde ödül alması istenilen kişiler ve çalışmalar Tertip Komitesi’ne bildirilebilecek.
Sizler de ödül alacak kişiyi belirleyebilirsiniz. Çalışmalarını ve faaliyetlerini önermek istediğiniz ismi aşağıdaki linke tıklayarak bildirebilirsiniz.
Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayınız

Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı