07.03.2021 21:14:40
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Öğrencilere Hijyen Seti!

Bolu Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe, KOVİD-19 Pandemisi nedeniyle öğrencilere hijyen seti hediye etti. Başkan Efe, “Bütün eğitimcilerimize, velilerimize ve öğrencilerimize bu zorlu süreçte başarılar ve kolaylıklar dilerim”

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : DÖRTDİVAN15 Ekim  2020 Perşembe - 00:45
BAŞKAN EFE, ÖĞRENCİLERE HİJYEN SETİ HEDİYE ETTİ
Bolu Dörtdivan Belediyesi ekiplerince Dörtdivan’da ki okullar dezenfekte edilirken, Başkan Hamza Efe de, KOVİD-19 Pandemisi nedeniyle öğrencilere hijyen seti hediye etti.

Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe yaptığı açıklamada; “Geçtiğimiz haftalarda Belediyemiz ekiplerince dezenfekte ettiğimiz okullarımıza, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize yüz yüze eğitimin başlaması ile birlikte ziyarette bulunduk. Bu sene her sene uyguladığımız kitaplar devletten, defterler belediyeden çalışmamız yerine önceliğimizin pandemi olması nedeniyle öğrencilerimize hijyen setlerimizi hediye ettik. Okullarımızda pandemiye karşı her türlü önlemin alınmış olması bizleri çok mutlu etti. Bütün eğitimcilerimize, velilerimize ve öğrencilerimize bu zorlu süreçte başarılar ve kolaylıklar dilerim. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada okullarımızda sürdürülebilir hijyen ve temizlik noktasında her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.