20.01.2019 17:48:28
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Son Maratonunu Koşacak

Dörtdivanlı hemşehrimiz İbrahim Yılmaz sağlık problemleri yaşamadığı sürece, 13 Kasım 2016 Pazar günü saat 09.00 da 38. İstanbul Vodafone maratonunda, son maratonunu koşacak.. Dörtdivanlı Koşarken Tişörtünde Tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan Dörtdivanlı Engellilerin isimlerini taşımak istiyor.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : SPOR21 Eylül  2016 Çarşamba - 11:38
Dörtdivanlı Yarı Maratonlarda Koşacak.
Koşularda 42 km’lik mesafenin idmanları uzun bir süre gerektirdiği için insanı çok yıprattığını bildiren hemşehrimiz İbrahim Yılmaz, bundan böyle yarı maratonlarda ve yarı maraton altı koşularda yer alacağını belirtiyor.
Dörtdivanlı Koşarken Tişörtünde, Tekerlekli Sandalyeye ihtiyacı olan Dörtdivanlı Engellilerin isimlerini taşımak istiyor. 
Dörtdivanlı Sporcu İbrahim Yılmaz yaptığı açıklamada; “Bu maraton da ilçemizde bulunan engelli kardeşlerimizin isimlerini koşacağım tişört te 42 km boyunca taşımak istiyorum. Bunun için ilçe halkından ve ilçe yönetimi yetkililerinden tekerlekli sandalye ile hayatlarını devam ettiren kardeşlerimizin isimlerini Ekim ayının ilk haftasına kadar ibrahim@pagadatekstil.com e-mail adresimden tarafıma bildirmelerini rica ediyorum” dedi. 


Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı