08.07.2020 09:20:07
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Toplanan Kitaplar Dağıtıldı!

Dörtdivan Kaymakamlığının gerçekleştirdiği kitap kampanyası tamamlandı. Kampanya ile 5.000'ni aşkın Kitap ve Dergi toplandı. Toplanan kitaplar Komisyon tarafından incelenip, ayıklanarak, Dörtdivan'daki tüm okullara dağıtıldı.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : KÜLTÜR-SANAT07 Nisan  2015 Salı - 16:32
DÖRTDİVAN DA KİTAP KAMPANYASI TAMAMLANDI
Dörtdivan da “Bir Kitap da Senden Olsun Projesi” Başarıyla Tamamlandı.
Bolu Dörtdivan Kaymakamlığının 07.11.2014 - 28.02.2015 tarihleri arasında gerçekleştirdiği kitap toplama kampanyası başarıyla tamamlandı.
/
Kampanya sonunda 5.000’ni aşkın kitap ve dergi toplandı. Milli Eğitim Personelleri tarafından oluşturulan bir kurulla kitaplar incelendi ve ayıklanarak Dörtdivan İlçesindeki tüm okullara dağıtıldı. Okulların kitap ihtiyacı böylece karşılanmış oldu.
src=
Kampanyaya tüm halkımız ve kamu kurum ve kuruluşları yoğun ilgi gösterdi diyen Dörtdivan Kaymakamı Fatih Sultan Han Korkmaz yaptığı açıklamada: "Yaptığımız proje amacına ulaşmıştır, projemiz beklenenin üstünde ilgi görmüştür. Projeye katılan tüm halkımıza ve projeye destek veren tüm kamu kurum ve kuruluşlarına teşekkür ederim."
Çocuklarımızın yetişmesi ve geleceği için bu tür projelerin önemli olduğunu vurgulayan Kaymakam Korkmaz, Kaymakamlığımızın buna benzer projelere destek olacağını ve bu tür projelerin devam edeceğini ifade etti.
/
src=

Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı