27.05.2020 14:52:27
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Turnuvayla İlgimiz Yok

Dörtdivanspor Kulübü olarak “Futbol turnuvasının hiçbir aşamasında olmayacağımızı, turnuva katılım bedeli olarak toplanacak para ile ilgili kulübümüzün bir ilgisinin olmadığını siz değerli Dörtdivanlı hemşerilerimize saygı ile duyururuz” açıklamasında bulunuldu.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : SPOR28 Mayıs  2018 Pazartesi - 05:21
DÖRTDİVANSPOR “İLGİMİZ YOK” DEDİ
2018 Yılı Dörtdivan Belediyesi 3.Futbol Turnuvasının organizasyonunda alınacak katılım payı konusunda ve Belediye çalışanlarından oluşan bir komite oluşturması nedeniyle Dörtdivanspor Yönetim Kurulu kamuoyuna “İlgimiz Yok” açıklamasında bulundu.
Dörtdivanspor Yönetimi açıklamasında;
‘’Dörtdivan Gençlik ve Spor Kulübü yönetimi olarak, Dörtdivan’ da sporu geliştirmek, sporu sevdirmek ve ilçemizin adını tüm spor branşlarında da duyurulabilmek adına çalışmalar yaparak ilçemize DÖRTDİVAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ’nü kazandırmış bulunmaktayız.
Dörtdivanspor Kulübünün kurulması aşamalarında Belediye Başkanı Sayın Hasan Uzunoğlu her türlü destekte bulunma sözü verdiği halde, geldiğimiz son noktada Dörtdivanspor Kulübüne destek yerine köstek olacak şekilde bir tavır içine girmiştir.
Belediye Başkanı Sayın Hasan Uzunoğlu Dörtdivanspor’un kuruluş aşamalarında belediyenin Dörtdivan da düzenleyeceği Futbol turnuvasında Dörtdivanspora katkı olması için turnuva katılım bedeli olarak 500 TL istenmesi yönündeki isteğimize, kendisi ‘’500 TL az 1000 TL toplayalım‘’ diyerek Dörtdivanspor yönetimine söz vermiştir.
Turnuva komitesi oluşturulurken Dörtdivanspor kulübünden komiteye temsilci istemiş, Dörtdivanspor kulübü olarak iki kişiyi komitede görevlendirmiştik.
Fakat son aşamada Belediye Başkanı Sayın Hasan Uzunoğlu hakem giderleri, ambulans giderleri, saha komiseri giderleri, kupa ve ödül giderleri olarak yaklaşık 30.000 TL gider olacağını, para artarsa Dörtdivanspora vereceğini söyleyerek Dörtdivanspora destek olmak yerine parayı Dörtdivan Belediyesine yönlendirerek kulübümüzü komite dışında bırakmıştır.
Bu koşullarda Dörtdivanspor Kulübü olarak Futbol turnuvasının hiçbir aşamasında olmayacağımızı, turnuva katılım bedeli olarak toplanacak para ile ilgili kulübümüzün bir ilgisinin olmadığını siz değerli Dörtdivanlı hemşerilerimize saygı ile duyururuz.’’
DÖRTDİVAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ YÖNETİMİ

Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı