23.02.2020 04:33:57
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Umre Kayıtları Başladı!

Diyanet İşleri Başkanlığı, Hac sonrası 2019 Umre kayıtları bu gün başladı! Diyanet umre fiyatlarını da açıkladı. Her program için ayrı fiyat listesi belirlendi. Peki! Umre fiyatları ne kadar oldu? Haberimizden sizler için derlediğimiz umre fiyatlarını programlara göre öğrenebilirsiniz.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : GENEL23 Ağustos  2019 Cuma - 15:52
Hac Sonrası, Umre Fiyatları Ne Kadar?
Diyanet İşleri Başkanlığı, Hac sonrası 2019 yılına dair umre fiyatlarını açıkladı. 23 Ağustos Cuma günü (bugün) başlayan umre başvuruları, ekim ayına kadar devam edecek. Gidiş ve dönüş tarihlerini de açıklayan Diyanet İşleri Başkanlığı, son müracaat tarihlerini turların tarihine göre belirledi. Buna göre gidişler, 18 Eylül ile 13 Kasım tarihine kadar devam edecek. Dönüşler ise 2 Ekim ile 27 Kasım tarihi arasında değişecek.
Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Hac sonrası hazırladığı, Konaklama türlerine göre "otel", "yürüme mesafeli", "servisli" tipler için 7, 11, 14, 15, 20 ve 25 günlük umre programları düzenlendi. Öğrenciler, öğretmenler ve velilere yönelik de birinci dönem ara tatili için 8 günlük umre programı hazırlandı. Her program için ayrı fiyat listesi belirlendi.
Umre turlarına katılmak isteyenler, Diyanet İşleri Başkanlığı internet sitesinde yer alan programlar dâhilinde ücretlerini yatırarak, il ve ilçe müftülükleri aracılığıyla kayıtlarını yaptırabilecek.
Başkanlık vasıtasıyla umre için kutsal topraklara gidecek ilk kafile, 15 Eylül'de yola çıkacak.
İşte, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Umre fiyatları:


Öğrenciler, Öğretmenler ve Velilere yönelik fiyat listesi:

DİĞER FİYATLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı