20.05.2019 06:59:06
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Yeniçağa'ya İkinci İskele Yapılıyor

Bolu Yeniçağa Gölü'nün turizme kazandırılması ve ilçenin uğrak yer olması için yatırımlarına devam eden Belediye Başkanı Recai Çağlar tarafından yapılacağı açıklanan ikinci iskelenin inşaatına başlandı.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : BOLULULAR05 Aralık  2018 Çarşamba - 14:24
YENİÇAĞA DA İKİNCİ İSKELENİN YAPIMINA BAŞLANDI
Bolu ili Yeniçağa ilçesindeki Yeniçağa Gölü’nün turizme kazandırılması ve ilçenin uğrak yer olması için yatırımlarına devam eden Yeniçağa Belediye Başkanı Recai Çağlar tarafından yapılacağı açıklanan ikinci iskelenin inşaatına başlandı.

Yeniçağa Belediye Başkanı Recai Çağlar, Yeniçağa’nın turizmde cazibe merkezi olması için yaptığı girişimler sonuç buldu. Daha önce Yeniçağa Gölünün ikinci Abant olması sözünü veren Başkan Çağlar, göl üzerine iskele yaptırarak ziyaretçilerin rahat dolaşabilmesine olanak sağlamıştı. Geçtiğimiz Temmuz ayında Başkan Recai Çağlar ikinci iskelenin müjdesini vermişti. Yeniçağa Gölü’ne yapılacak ikinci iskelenin yer teslim çalışmalarının tamamlanmasından sonra bugün inşaatına başlandı. İkinci iskelenin pantonlarının geldiğini duyuran Başkan Çağlar “İkinci iskelemizin yapımına bugün itibari ile başlamış bulunmaktayız. İnşallah bahara kadar iskelenin yapımı tamamlanacak ve halkımız rahat rahat gölü ve kuşları izleyecek. Yeniçağamıza hayırlı olsun” dedi.


 

Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı