18.10.2018 13:15:58
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Ziraat Kupası 3. Eleme Turları..

Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. eleme turunda oynanacak maçlar açıklandı. 3. Lig takımlarından Elaziz Belediye ile Boluspor arasında oynanacak Kupa maçı, 26 Ekim Çarşamba günü saat 15:00'de Bolu Atatürk stadyumunda oynanacak.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : SPOR06 Ekim  2016 Perşembe - 14:34
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. Eleme Turu Başlıyor
Ziraat Türkiye Kupası 3. eleme turunda Boluspor’un oynayacağı maçın programı belli oldu. 26 Ekim Çarşamba günü Bolu Atatürk Stadyumunda Elaziz Belediye Spor Kulübü ile oynanacak maçın başlama saati ise 15:00 olarak açıklandı.
3. Lig 3. Gurupta yer alan Elaziz Belediye ligde oynadığı 5 maç sonunda topladığı 11 puan ile 3. Sırada yer alıyor. Oynadığı karşılaşmalarda 3 galibiyet 2 beraberlik alan Elazığ temsilcisinin ligde mağlubiyeti bulunmuyor. Ziraat Türkiye Kupası eleme turlarında daha önce Iğdır Aras Spor’u 2 – 0, Tokatspor’u ise 4 – 2 yenen Elaziz Belediyespor 3. Eleme turunda Bolusporun rakibi oldu.
Takımda bulunan Ekrem Sütçü ve Semih Ekmen 3 er gol ile takımının en golcü isimleri olarak gözükürken, Ali Yıldırım ve Emrah Yollu 2 şer gol, Okan Sarı ve Tufan Deniz Gelen ise 1 er golle takımının başarısında rol alan oyuncular arasında bulunuyor. Gol attıkları hiçbir maçta mağlubiyet yüzü görmeyen Elaziz Belediyespor deplasman maçlarında da henüz mağlup olmadı.
Türkiye Futbol Federasyonunun resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, 3. eleme turundaki karşılaşmaların programı şöyle:
25 Ekim Salı
12.00 Pendikspor-Gençlerbirliği (Pendik)
13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü (Seyrantepe)
14.00 Kızılcabölükspor-Kocaeli Birlikspor (Kızılcabölük Semt Sahası)
14.00 Bandırmaspor-Sancaktepe Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)
14.00 24Erzincanspor-Yeni Malatyaspor (13 Şubat Şehir)
16.30 Elazığspor-Ofspor (Elazığ Atatürk)
17.15 Gaziantepspor-Düzyurtspor (Kamil Ocak)
19.00 Çaykur Rizespor-Fethiyespor (Çaykur Didi)
21.00 Galatasaray-Dersimspor (Türk Telekom Arena)
26 Ekim Çarşamba
12.00 İnegölspor-Sarıyer (İnegöl İlçe)
13.30 Gümüşhanespor-Konya Anadolu Selçukspor (Gümüşhane Yenişehir)
14.15 Çorum Belediyespor-Trabzonspor (Dr. Turhan Kılıçcıoğlu)
14.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Şanlıurfaspor (Necmi Kadıoğlu)
14.30 Kırklarelispor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Kırklareli Atatürk)
15.00 Boluspor-Elaziz Belediyespor (Bolu Atatürk)
15.00 Samsunspor-Menemen Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)
15.00 Balıkesirspor-Darıca Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk)
15.00 Afjet Afyonspor-Ümraniyespor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)
15.00 Sivasspor-BUGSAŞ Spor (Yeni 4 Eylül)
16.30 Akhisar Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Tuzlaspor (Erzurum Kazım Karabekir)
21.00 Bursaspor-Yomraspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
27 Ekim Perşembe
12.00 Fatih Karagümrük-Göztepe (Vefa)
13.30 Yeni Amasyaspor-Denizlispor (Amasya 12 Haziran)
14.30 Aydınspor 1923-Antalyaspor (Adnan Menderes)
18.30 Kasımpaşa-Kahramanmaraşspor (Recep Tayyip Erdoğan)
21.00 Kayserispor-Bucaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)





Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar