6.07.2022 04:18:56
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

100 Tam Kalite Puanı Verildi

Bolu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı tüm sağlık tesisleri, Sağlık Bakanlığı yetkilileri tarafından gerçekleştirilen denetimler sonucu, sağlık tesislerine 95 ve üzeri kalite puanı verildi. Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi 100 tam puan alarak Bolu ilimize bu gururu da yaşattı.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : BOLULULAR03 Haziran  2022 Cuma - 02:47
Bolu Sağlıkta Kalitesini Yükseltti 95 ve Üzeri 100 Tam Puan Aldı
Bolu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı tüm sağlık tesislerin denetlenmesi sonucunda yetkililer tarafından 95 ve üzeri kalite puanı verildi. Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi de 100 tam puan aldı.
Bolu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı tüm sağlık tesisleri, geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığı yetkilileri tarafından yapılan denetim sonucunda 95 ve üzeri kalite puanı alarak hizmetteki kalitesini bir kez daha kanıtladı.

Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi 100 tam puan alarak ilimize bu gururu da yaşattı.
Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol, sosyal paylaşım ağında yaptığı açıklamada; “Sağlık Bakanlığınca yapılan kalite değerlendirmelerinde yüksek puanlar alarak kalitesini bir kez daha gösteren sağlık tesislerimizin yöneticilerine ve çalışanlarına tüm sağlık teşkilatı adına teşekkür eder, başarılarının ve yüksek standartlardaki hizmetlerinin devamını dilerim.” dedi.

 

YAZARLAR

Tamamı