2.12.2023 22:03:55
USD (Alış - Satış) : 18.84 - 18.89 EUR (Alış - Satış) : 20.12 - 20.21

Ankara'da Mevlid-i Şerif..

Ankara Bolulular Derneği organizasyonunda, Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu ile SÜRKAP Sürdürülebilir Kalkınma Platformu'nun destekleriyle 22 Ocak 2023 Pazar günü öğle namazına müteakip Mevid-i Şerif okutulacaktır. Tüm Ankaralı ve Bolulu Hemşehrilerimiz Davetlidir.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : BOLULULAR16 Ocak  2023 Pazartesi - 00:18
ANKARA BOLULULAR DERNEĞİ TARAFINDAN MEVLİD-İ ŞERİF OKUTULACAKTIR.
Ankara Bolulular Derneği organizasyonunda, Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu ile SÜRKAP Sürdürülebilir Kalkınma Platformu’nun destekleriyle 22 Ocak 2023 Pazar günü öğle namazına müteakip Mevid-i Şerif okutulacaktır. Tüm Ankaralı ve Bolulu Hemşehrilerimiz Davetlidir. Mevlid-i Şerif Programı için davet metni yazılarak, sosyal paylaşım ağlarında paylaşım yapıldı. İşte Davet Metni!
MEVLİD-İ ŞERİF PROGRAMI
TÜM HEMŞEHRİLERİMİZ DAVETLİDİR
Ankaralı ve Bolulu Hemşehrilerimiz;
Bu yıl Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100.ncü yıldönünümü. Bu vesileyle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşları, Bayrağımız ve Vatanımız uğruna şehit olan tüm şehitlerimiz, Bolumuzun Mimarı, Kurucusu Merhum İzzet Baysal ve Bolumuza hizmet için yarışıp, rahmetli olan tüm büyüklerimiz, Pandemi süreci ve öncesinde Sağlık Çalışanları olmak üzere, Ahirete intikal eden birinci derece yakınlarımız, akrabalarımız ve tüm hemşehrilerimizin ruhlarına ithafen;
Ankara Bolulular Derneği organizasyonunda, Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu ile SÜRKAP Sürdürülebilir Kalkınma Platformu’nun destekleriyle 22 Ocak 2023 Pazar günü öğle namazına müteakip Mevlid-i Şerif okutulacaktır.
Ankara Altındağ ilçesi Opera Meydanında bulunan Melike Hatun Camisinde İmamlığını Mengenli Selami SEÇGİN hocamızın yaptığı, Mevlithan Bilal DEMİRYÜREK, Emekli Müftü ve Vaiz Osman ALBAYRAK' ın katılacağı Kur'an-ı Kerim Tilaveti ve Mevlid-i Şerif programına Ailece katılımınız bizleri onurlandıracaktır.
Tüm Ankaralı ve Bolulu Hemşehrilerimiz Davetlidir.
Değerli hemşehrilerimiz "Bu etkinliğimiz için herhangi bir maddi talepte bulunulmamaktadır"
Ankara Bolulular Derneği Yönetim Kurulu
Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu
SÜRKAP Sürdürülebilir Kalkınma Dernekleri Platformu
MEVLİD-İ ŞERİF PROGRAMI
TARİH: 22 Ocak 2023 Pazar Günü
SAAT: Öğle Namazına Müteakip
YER: Melike Hatun Camii Opera Meydanı Ulus/ANKARA
NOT: Cami altında geniş otopark bulunmaktadır.YAZARLAR

Tamamı