21.05.2024 16:05:46
USD (Alış - Satış) : 18.84 - 18.89 EUR (Alış - Satış) : 20.12 - 20.21

Çetinkaya Korona'dan Vefat Etti

Saadet Partisi Bolu Eski İl Başkanı ve Genel Merkez Disiplin Kurulu üyesi Veysel Çetinkaya Korona virüs nedeniyle 15 gündür tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Çetinkaya'nın eşinin de korona virüs nedeniyle hastanede tedavi gördüğü öğrenildi.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : VEFAT HABERİ29 Temmuz  2020 Çarşamba - 20:27
VEYSEL ÇETİNKAYA KORONAVİRÜS’DEN VEFAT ETTİ
Korona virüse yakalan Bolu'nun tanınmış siyasetçisi, Korona virüsle yaptığı 15 günlük mücadelesini kaybetti. Saadet Partisi Bolu Eski İl Başkanı Veysel Çetinkaya Vefat etti. 
Saadet Partisi Bolu Eski İl Başkanı ve Genel Merkez Disiplin Kurulu üyesi, Emekli Eğitimci Veysel Çetinkaya Korona virüs nedeniyle 15 gündür tedavi gördüğü hastanede hakkın rahmetine kavuştu. Çetinkaya'nın eşinin de korona virüs nedeniyle hastanede tedavi gördüğü öğrenildi.
Saadet Partisi Genel Merkez Disiplin Kurulu üyesi olan ve Bolu İl Başkanlığı görevini 2012 yılından bu yana yürüten Saadet Partisi camiasına uzun yıllar hizmet eden ve yaptığı başarılı çalışmalarla tanınan Veysel Çetinkaya, korona virüs nedeniyle 15 gündür tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 
Çetinkaya'nın Cenazesi Perşembe günü (Yarın) defnedilecek
Bolu Merkez’de Merhum Veysel Çetinkaya için Perşembe günü (yarın) saat 10.00’da Kadı Camii önünde cenaze namazı kılınacak. Akabinde Merhum Çetinkaya’nın cenazesi, Saat 11:00’de Bolu’nun Seben ilçesinde de kılınacak cenaze namazına müteakip defnedilecek.
VEYSEL ÇETİNKAYA KİMDİR?
1959 Bolu/Seben doğumlu. İlköğrenimi Köyümde, Orta ve Liseyi Gerede İmam Hatip Lisesinde, Yüksek Öğrenimi Bursa Yüksek İslam Enstitüsünde 1981 yılında tamamladı. Sırası ile Van/Erciş Lisesi, Sakarya Gölkent Ortaokulu ve Bolu Merkez İmam-Hatip Lisesinde 30 yılı aşkın Meslek Dersleri Öğretmenliği yaptı. 2012 yılında emekli oldu.
Birçok sivil toplum kuruluşlarında yönetim kurulu üyeliğinin yanında Bolu Milli Gençlik Vakfı Eğitim Başkanlığı, Bolu AGD Eğitim Başkanlığı, 2007 yılında ÖĞDER Bolu Şubesi kurucu üyeliği ve 5 yıl süre ile Şube Başkanlığı görevi yürüttü. 2012 yılında emekliliği ile birlikte Saadet Partisi Bolu İl Başkanlığına getirildi. Halen bu görevi sürdürürken 2014 Mahalli İdareler seçiminde Saadet Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Evli ve 2 çocuk babasıydı.

www.dortdivandunyasi.com ailesi olarak; Gönüllere taht kurmuş, Merhum hocamıza Allah Rahmet Eylesin. Mekânı Cennet olsun. Aile efradına, yakınlarına, sevenlerine, Saadet Partisi ve Bolu İl Teşkilatı camiasına başsağlığı ile sabırlar dileriz.

YAZARLAR

Tamamı