12.08.2022 12:43:26
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

'Dörtdivan Şahlanacak'

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, proje bölgesinden seslendi "Tekke Dere Barajı ile Dörtdivan şahlanacak. Bolu'muza ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : SİYASET12 Mayıs  2018 Cumartesi - 02:39
Tekke Dere Barajı ile Dörtdivan Şahlanacak
AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Dörtdivan İlçesi'nde yapım çalışmaları devam eden Tekke Dere Barajı hakkında bilgiler verdi.
Milletvekili Ercoşkun, proje bölgesi olan Dörtdivan Ovası'nda yaptığı açıklamada, şöyle konuştu: "Adnan Menderes döneminde hayata geçmesi düşünülen, AK Parti döneminde projelendirilen ve yapımına başlanan Tekke Dere Barajı'nda çalışmalar tamamlanma aşamasına geldi.
Proje tamamlandığında Dörtdivan Ovası'nın o zengin topraklarından Dörtdivan'ın mert insanları daha elverişli koşullarda yararlanacak. Arazi toplululaştırma çalışmalarımızla birlikte Dörtdivan Ovası'nda patates dışında da farklı ürünler yetiştirilebilecek. Ankara-İstanbul otobanı ulaşım imkanıyla da bu kentlere sevk etmek mümkün olacak. Dörtdivan'ı şahlandıracak bir yatırıma kavuşmuş olacağız. Tekke Dere Barajı Bolu'muz ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum." dedi. 

YAZARLAR

Tamamı