29.05.2022 11:35:07
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Erdal BAL Mesaj Yayımladı

Bolu Dörtdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal BAL "2021 - 2022 eğitim-öğretim yılının birinci dönemini tamamlamış bulunuyoruz. Kıymetli meslektaşlarım başta olmak üzere tüm eğitim çalışanlarımıza, sevgili yavrularımıza ve değerli velilerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : DÖRTDİVAN22 Ocak  2022 Cumartesi - 17:50
İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal BAL Mesaj Yayımladı
Bolu ili Dörtdivan ilçesi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal BAL yarıyıl tatili münasebetiyle mesaj yayımladı. 
Sevgili Öğrencilerimiz
Pandemi dönemine rağmen 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı’nın birinci dönemi bugün itibariyle sona ermektedir. Bu zor döneme rağmen eğitim-öğretim dönemi içerisinde okullara özveriyle devam ettiniz ve okullarımız sizlerin neşeli sesleriyle dolup taştı. Ülkemizin geleceği ve teminatı olan sizlerin ikinci dönem itibariyle de okullarımıza sevgiyle devam edeceğinize inanıyorum. Tatil süresince dinlenmenizi, ailenizle, büyüklerinizle hoşça vakit geçirmenizi ve bu süreyi ayrıca kitap okuyarak değerlendirmenizi temenni ederim. Hepinizin gözlerinden öperim. İyi tatiller dilerim.
Sevgili Öğretmenlerimiz
2021-2022 Eğitim Öğretim yılında pandemi şartlarına rağmen elinizden gelenin en iyisini yaparak öğrencilerimize eğitim ve öğretim adına en iyi imkânları sunmaya çalıştınız. Bütün öğretmenlerimize bu zorlu şartlarda sergiledikleri performans için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca okul ve kurum yöneticileri ile diğer personelimizin öğrencilerimize azami düzeyde katkı sağlamaya çalışmalarından, özellikle salgın dönemi içerisinde eğitim öğretim faaliyetlerinin sağlıklı yürütülmesi için özveriyle görev yapmalarından ötürü tüm eğitim camiasına teşekkür ederim. Hepinize iyi tatiller dilerim.” İfadelerine yer verdi.

 

YAZARLAR

Tamamı