25.02.2024 23:52:56
USD (Alış - Satış) : 18.84 - 18.89 EUR (Alış - Satış) : 20.12 - 20.21

İBV de Görev Değişimi!

Bolu İzzet Baysal Vakfı Genel Sekreteri Mustafa Yaman, uzun yıllar sürdürdüğü görevinden ayrıldı. Mustafa Yaman'ın yerine, vakfı iyi tanıyan isimlerden biri olan Gürbüz Ertem vakfın idari müdürlüğüne getirildi.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : BOLULULAR28 Nisan  2023 Cuma - 20:56
BOLU İZZET BAYSAL VAKFI'NDA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ
Bolu İzzet Baysal Vakfı Genel Sekreteri Mustafa Yaman, uzun yıllar sürdürdüğü görevinden ayrıldı. Mustafa Yaman’ın yerine, vakfı iyi tanıyan isimlerden biri olan Gürbüz Ertem vakfın idari müdürlüğüne getirildi.
Bolu İzzet Baysal Vakfı Genel Sekreteri Mustafa Yaman, uzun yıllar sürdürdüğü görevinden ayrıldı. Mustafa Yaman’ın yerine, vakfı iyi tanıyan isimlerden biri olan Gürbüz Ertem vakfın idari müdürlüğüne getirildi. Mustafa Yaman’ın sadece genel sekreterlik görevinden ayrıldığı, İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi olarak, vakfa destek vermeye devam edeceği öğrenildi.
Vakıfta yaşanan görev değişikliği ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan İzzet Baysal Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Yamaner;
“İzzet Baysal Vakfı İdari Müdürümüz Sayın Gürbüz Ertem’e başarılar diliyoruz.
İzzet Baysal Vakıf ailemizde idari kadroda görev değişimi;
Vakfımızın uzun yıllardır mütevelli heyet üyeliği ve genel sekreterlik görevini başarı ve büyük özveri ile yürüten Mustafa Yaman hocamız kendi isteği ile geçtiğimiz ay genel sekreterlik görevinden ayırılmıştı. Vakfımızın gelişimine ve özellikle biz genç üyelerinde tecrübe kazanmasına katkıları için kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Bundan sonra da kıymetli hocamızın önemli bilgi ve tecrübelerinden mütevelli heyet üyesi olarak faydalanmaya devam edeceğiz.
Vakfımız için çok önemli görev olan İdari Müdür kadromuza Sayın Gürbüz Ertem başlamıştır. Kendisine Vakıf Başkanımız Ahmet Baysal da telefon ile arayarak başarı dileklerini iletmiştir.
İzzet Baysal Vakfımız için çok önemli olan İdari Müdürlük görevinde başarılar diliyoruz.
Bugün saat 16.30 da Bolu’daki Vakıf Yönetim Kurulu üyeleri Nejat Eratalar Kemal Sert Mustafa Cemil Meterelliyöz ile, İdari Müdürümüz Sayın Gürbüz Ertem’e üniversitedeki makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak tüm mütevelli heyet üyelerimiz adına çiçek takdim ettik.
İdari Müdürümüz Gürbüz Ertem de görevi devir aldığı, mütevelli heyet üyemiz Sayın Mustafa Yaman’a merkez ofisimizde yanına giderek çiçek takdim ederek görev devir teslim tamamlandı.
Hayırlı, uğurlu olsun. Başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.YAZARLAR

Tamamı