6.10.2022 17:22:14
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

İlk Ana Kadroya Girdi

Türkiye'nin en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye'de ana kadroya giren ilk isim Bolu Mengenli Metin Yavuz oldu. MasterChef 2022 yarışmasında Metin Yavuz, başarısı ile ilk gününden bu yana adından söz ettiriyor.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : BOLULULAR02 Ağustos  2022 Salı - 16:12
Masterchef'de Mengenli Metin Yavuz İlk Ana Kadroya Giren Oldu
Ekranların sevilen yemek yarışması MasterChef’te ana kadro heyecanı sürerken ilk yarışmacı belli oldu. Türkiye'nin en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye'de ana kadroya giren ilk isim Bolu Mengenli Metin Yavuz oldu.
TV 8 ekranlarında yayınlanan jüri üyeleri arasında dünyaca ünlü Mengenli Şef Mehmet Yalçınkaya'nında bulunduğu MasterChef Türkiye adlı yarışma yine en çok izlenen programlar arasında yer aldı.
Ana kadronun belirlenmesi için yapılan final turunda yaptığı kirazlı bıldırcın ile tüm rakiplerini geride bırakan Bolu Mengenli Metin Yavuz ana kadroya ilk ismini yazdıran yarışmacı oldu.
MASTERCHEF METİN YAVUZ KİMDİR?
Metin Yavuz 24 yaşında ve Bolu Mengenli'dir. 2019 yılında katıldığı Ulusal Genç Şefler Yarışması'nda birinci olmuştur. 2014 yılından beri aşçılıkla uğraşan Metin Yavuz, 2015 yılından itibaren de aynı işletmede çalışıyor.
MasterChef ilk turda 2 evet alarak bir üst tura çıkmıştı. 2. Turda da başarılı olarak 3. tura yükseldi. Son turda da performans sergileyen isim, ana kadroya giren ilk yarışmacı oldu.

MasterChef Türkiye 2022 yarışmasında ana kadroya giren ilk yarışmacı Mengenli Hemşehrimiz Metin Yavuz’a dortdivandunyasi.com ailesi olarak başarılar dileriz. Birinciliğe de yükselmesi nasip olur.

 

YAZARLAR

Tamamı