6.07.2022 03:49:00
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Kaymakam'ın 19 Mayıs Mesajı

Bolu Dörtdivan Kaymakamı ALPBOĞA “Geleceğimizi emanet ettiğimiz yarının umudu olan gençlerimizin ve tüm Dörtdivanlı hemşehrilerimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.”

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : DÖRTDİVAN18 Mayıs  2022 Çarşamba - 17:11
Kaymakam ALPBOĞA 19 Mayıs Mesajı Yayınladı
Bolu Dörtdivan Kaymakamı Mustafa Batuhan ALPBOĞA 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle mesaj yayımladı. Kaymakam ALPBOĞA mesajında;
“Bu yıl, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadele'yi başlatmak üzere Samsun’a çıkmasıyla başlayan Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını 103. yıldönümünü kutlamanın gurur ve coşkusunu yaşıyoruz.
Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının 19 Mayıs 1919’da Samsun’da, devletimizin ve bağımsız Türk Milletinin birlik ve beraberliğinin tesisi için başlattığı bağımsızlık hareketi milletimizin azmiyle birleşerek bütün yurda dalga dalga yayılmış ve nihayet zaferle sonuçlanmıştır.
Bugünün, Türk gençliğine bir bayram olarak armağan edilmesi de gençlerimize verilen önemin ve değerin bir göstergesidir.
19 Mayıs 1919’da, ilk adımları atılan Cumhuriyetimizin; milli ve manevi değerlerimize büyük önem veren, gelişmiş ve modern bir ülke olması için milletimize ve özellikle de Atatürk'ün 19 Mayıs'ı armağan ettiği gençlerimize büyük görev düşmektedir.
Geleceğimizi emanet ettiğimiz yarının umudu olan gençlerimizin ve tüm Dörtdivanlı hemşehrilerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.” İfadelerine yer verdi.

 

YAZARLAR

Tamamı