22.07.2024 20:45:02
USD (Alış - Satış) : 18.84 - 18.89 EUR (Alış - Satış) : 20.12 - 20.21

Kütahya'ya Geredeli Kaymakam!

İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün onayı ile Geredeli hemşehrimiz Sezai Demirci, Kütahya ilinin Aslanapa ilçesine Kaymakam olarak atanarak, görevine başladı.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : BOLULULAR23 Ekim  2023 Pazartesi - 19:31
KÜTAHYA ASLANAPA’YA GEREDELİ KAYMAKAM
Geredeli hemşehrimiz Sezai Demirci, Kütahya ilinin Aslanapa ilçesine Kaymakam olarak atanarak görevine başladı. Gerede ilçesinin Havullu köyü nüfusuna kayıtlı olan hemşehrimiz Sezai Demirci daha önce Bolu Valiliğinde Kaymakam Adayı olarak ta görev yapmıştı.
Anadolu’da eski çağlardan günümüze kalıntı taşıyan ender yörelerden biri olan Aslanapa İlçesi Kütahya’ya 40 km uzaklıkta olup Kütahya’nın 12 ilçesinden biridir.
SEZAİ DEMİRCİ KİMDİR?
1995 yılı Ankara doğumlu olup aslen Bolu/Gerede nüfusuna kayıtlıdır. İlköğretim ve lise eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra 2018 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun oldu.
2020 yılında Bolu Valiliği Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Kaymakam Refikliği Stajlarını Yakutiye ve Safranbolu ilçelerinde, Mülkiye Müfettişi Refakatindeki Teftiş Stajlarını ise Trabzon ve Konya illerinde tamamlamasının ardından Burdur’un Çeltikçi ve Altınyayla ilçeleri ile Bursa’nın Büyükorhan ilçesinde toplamda bir yıl süreyle Kaymakam Vekili olarak görev yaptı. İngiltere’nin Nottıngham kentinde Nottıngham Trent Üniversitesinde yurt dışı stajı kapsamında dil eğitimi aldı. Ardından Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen deprem sonrası yaklaşık 3 ay Malatya ilinde görev yaptı. Kaymakamlık tez çalışmasını ”Avrupa Birliği Ülkelerinde İdari Gözetim Uygulaması” alanında çalışmış olup, İngilizce bilmektedir.
18.09.2023 tarihli İçişleri Bakanlığı onayı ile görevlendirilen Kaymakam Sezai Demirci, ilçedeki görevine başladı. (Kaynak: geredemedyatakip.com.tr)


YAZARLAR

Tamamı