12.08.2022 12:48:51
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Müjde! 3,5 Milyon TL

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Ramazan Bayramı öncesi Bolu'ya 3,5 milyon TL tutarında yeni bir ödenek kazandırdıklarını belirterek, "Turizm bölgemiz Kartalkayaya, çevre köylere ve Sarıalan bölgesindeki yaylalara ulaşımı sağlayan yol sıcak asfaltla yenilenecek" dedi.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : SİYASET14 Haziran  2018 Perşembe - 19:46
Bolu'ya 3,5 Milyon TL'lik Yeni Ödenek Müjdesi.!
Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, bayram öncesi 3,5 milyon TL'lik yeni ödenek müjdesi verdi ve yeni ulaşım yatırımını açıkladı. "Kartalkaya yolu sıcak asfaltla yenilenecek"
Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Ramazan Bayramı öncesi Bolu'ya 3,5 milyon TL tutarında yeni bir ödenek kazandırdıklarını belirterek, "Turizm bölgemiz Kartalkaya'ya, çevre köylere ve Sarıalan bölgesindeki yaylalara ulaşımı sağlayan yol sıcak asfaltla yenilenecek" dedi.
AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Kartalkaya yolunun sıcak asfaltla yenileneceğini açıkladı. Yol yatırım bölgesinde incelemelerde bulunan Milletvekili Ercoşkun, incelemeleri sonrası yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı: "Kartalkaya yolu, hem yol üzerindeki köylerimize, hem de Sarıalan bölgesindeki yaylalara hizmet veren Bolu'nun en önemli yollarından bir tanesi. Önemli turizm bölgelerimizden Kartalkaya'ya ulaşımı sağlayan yolun yenilenmesi için Kültür ve Turizm Bakanımız Numan Kurtulmuş'un, Başbakanımızın ve Cumhurbaşkanımızın desteğiyle 3,5 milyon TL ödenek sağladık. Bu yolu inşallah sıcak asfaltla yenileyeceğiz. Bolu'muza, hizmetin en iyisini hak eden vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Ayrıca bu ödenek mesaimize desteklerinden dolayı Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda görevli hemşehri kardeşimiz İsmail Demirel'e de teşekkür ediyorum."


 

YAZARLAR

Tamamı