19.04.2024 09:52:10
USD (Alış - Satış) : 18.84 - 18.89 EUR (Alış - Satış) : 20.12 - 20.21

Rahmetle Anıyoruz!

Bolu Dörtdivan Kaymakamı Mustafa Düzgün, “Vefatının 85. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile bu Vatan, Bayrak ve İnanç uğruna şehit düşen ve gazi olan tüm kahramanlarımızı bir kez daha rahmetle, şükranla ve minnetle anıyoruz. Ruhları şâd olsun”

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : DÖRTDİVAN09 Kasım  2023 Perşembe - 14:54
DÖRTDİVAN KAYMAKAMI MUSTAFA DÜZGÜN’ÜN 10 KASIM MESAJI
Bolu ii Dörtdivan İlçesi Kaymakamı Mustafa Düzgün 10 Kasım Mesajı yayınladı. Kaymakam Düzgün mesajında; “Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete irtihalinin 85. yılında şükran, saygı ve özlemle yad ediyoruz.
İstiklal mücadelemize liderlik eden ve aziz milletimizin büyük fedakarlığıyla bu destansı mücadeleyi eşsiz bir zafere ulaştıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk başarılı bir komutan ve büyük bir lider olarak ulusumuzun gönlünde ve dünya tarihinde saygın bir yer edinmiştir.
Büyük önder istiklal mücadelemizi Cumhuriyetimizin kuruluşuyla taçlandırmış olup, onun “en büyük eserim” dediği Cumhuriyetimizi ve kazanımlarını ilelebet yaşatmak ve ileri medeniyetler düzeyine taşımak üzerimize düşen temel sorumluluktur.
Bu düşüncelerle, vefatının 85. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile bu Vatan, Bayrak ve İnanç uğruna şehit düşen ve gazi olan tüm kahramanlarımızı bir kez daha rahmetle, şükranla ve minnetle anıyoruz. Ruhları şâd olsun” ifadelerine yer verdi.


YAZARLAR

Tamamı